Súťaž pre školy

17. novembra vyzdvihneme počas oceňovania Biela vrana po prvý raz aj detských hrdinov! Staňte sa súčasťou najznámejšieho slovenského ocenenia občianskej odvahy a posilnite dobro a odvahu v deťoch.

Súťaž trvá od 4. 9. 2023 do 16. 10. 2023
Vraniak Albín

Ako na to?

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@bielavrana.sk, kde si môžete objednať "Albínovu výzvu" za zvýhodnenú cenu pre školy – 8 €.

Výzvu zakúpite aj spolu s knihou o bielej vrane Albínovi aj v kníhkupectvách Martinus a Artforum.

* do súťaže sa ráta tridsať skutkov, ktoré musia byť splnené a zaznamenané. Deti sa môžu rozhodnúť pre 30 kolektívnych skutkov, ktoré si spolu vymyslia, ale môžu si skutky aj rozdeliť medzi seba alebo skupinky. Do denníčka tak zaznamenajú plán aj splnenie všetkých činov, či už kolektívnych alebo individuálnych.

Príklady skutkov: Deti môžu napríklad pomôcť vyzbierať odpadky na sídlisku, v lese, čítať starším ľuďom v domove dôchodcov z kníh, pomôcť zveľadiť školu, pomôcť spolužiakom s úlohami alebo prekonaním strachu z nejakej aktivity.

Zapojiť sa môžu aj jednotlivci

Deti, ktoré absolvujú Albínovu výzvu sa môžu zapojiť do súťaže „Malí superhrdinovia“.

Stačí ak vyberte najsilnejší skutok z Denníčka odvahy vášho dieťaťa, odfoťte stranu denníčka a pošlite aj s menom a vekom malého superhrdinu do 30. 9. 2023 na info@bielavrana.sk.

Vyberieme 3 deti, ktoré pri príležitosti oceňovania bielych vrán 17. novembra 2023 odmeníme priamo na pódiu.

Zapojiť sa ako jednotlivec